Ua

+380 93 959 00 00
+380 66 959 00 00
+380 98 959 00 00

 

 

Про компанію

ТОВ ФІРМА «ТРИПЛЕКС» ЗАСНОВАНА В 1994 РОЦІ І Є ОДНІЄЮ З НАЙБІЛЬШИХ КОМПАНІЙ УКРАЇНИ, ЯКА ОБСЛУГОВУЄ БІЛЬШУ ЧАСТИНУ ПТАХІВНИЧИХ І ТВАРИННИЦЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ НАШОЇ КРАЇНИ.

НАША КОМПАНІЯ ТРИВАЛИЙ ЧАС ПІДТРИМУВАЄ ДІЛОВІ СТОСУНКИ НА БАЗІ ДИЛЕРСЬКИХ УГОД З БАГАТЬМА ВЕТЕРИНАРНИМИ КОМПАНІЯМИ УКРАЇНИ, ТИМ САМИМ, ЗАБЕЗПЕЧУЮЧИ ПРОСУВАННЯ ТОВАРІВ У ВСІХ РЕГІОНАХ КРАЇНИ.

 

 

ОСНОВНІ ВИДИ ДІЯЛЬНОСТІ

Сільськогосподарські тварини і птиці
Оптова торгівля вакцинами, ветеринарними препаратами, преміксами та кормами
Домашні тварини
Оптова та роздрібна торгівля ветеринарними препаратами, кормами, товарами та аксесуарами
Оптова та роздрібна торгівля товарами гігієни
Продукти для штучного запліднення свиней
Консультаційно-технічний супровід тваринницьких господарств з питань годівлі та ветеринарії
ЛАБОРАТОРНІ ДОСЛІДЖЕННЯ:
-Серологічні дослідження крові сільськогосподарських тварин і птиці методом іфа.
- Загальний аналіз кормів.

Про нас

Наш центральний офіс розташований у Дніпропетровську, філія в м Київ, представництва бізнесу "Товари для домашніх тварин" в м. Одесса, м. Хмельницкий та м. Запоріжжя, мережа регіональних менеджерів - у всіх областях України. Особливо сильними наші позиції є у східних, південних і центральних частинах України.

Географія наших зарубіжних партнерів обширна, і ми є офіційними представниками таких компаній, як «Boehringer Ingelheim» (Німеччина), «Daavision» (Нідерланди), «Lallemand» (Франція), «Inform Nutrition» (Ірландія), «Magapor» (Іспанія), «Zotal» (Іспанія), «Nutri Advance» (Франція), «Provimi France», ін.

З 2013 року фірма "Триплекс" є офіційним дистриб'ютором преміксів ТМ PROVITAN виробництва заводу NOVACORE (Україна).

Наша фірма динамічно розвивається, обсяг продажів з року в рік постійно збільшується, розширюється штат висококласних фахівців. Ми постійно оновлюємо і розвиваємо асортимент високотехнологічних ветеринарних продуктів, шукаємо нові шляхи для вирішення проблем тваринництва та птахівництва. Займаємося просуванням новітніх товарів і технологій провідних світових виробників.