Ua

+380 93 959 00 00
+380 66 959 00 00
+380 98 959 00 00

 

 

Місія та цінності

Наша місія

Піклуючись про здоров'я та продуктивність тварин, зростаємо разом з нашими партнерами і клієнтами.

НАШІ ЦІННОСТІ

Клієнти

Клієнти

Ми з великою шаною і увагою ставимося до наших клієнтів. Основу успіху та майбутнього компанії ми бачимо в максимальному задоволенні потреб клієнтів, перевершуючи очікування, надаючи індивідуальний підхід до кожного клієнта. Побажання клієнтів дозволяють нам завжди шукати нові та сучасні методи в здійсненні поставлених завдань.

Співробітники

Співробітники

Ми піклуємося про своїх співробітників, сприяємо навчанню і професійному розвитку, підтримуємо здоровий командний дух у колективі, цінуємо внесок наших співробітників у загальну справу. Кожен співробітник - наш найцінніший актив, незалежно від посади, положення та періоду роботи. Ми поважаємо і цінуємо думку кожного співробітника.

Командна праця

Командна праця

Ми - єдина команда, і мета у нас єдина. Наша компанія схвалює командну роботу, сприяє її розвитку і цінує результативність. Ми розуміємо, що загальний успіх залежить від роботи кожного з нас. У команді з нашими партерами і клієнтами ми досягнемо більшого!

Професіоналізм

Професіоналізм

Ми є високопрофесійними фахівцями, які мають теоретичну підготовку і практичні навики. Ми знаємо і любимо свою роботу. Ми розвиваємося завдяки особистої ефективності кожного співробітника, високої вимогливості до себе і багато чому вчимося у наших клієнтів. Професіоналізм, взаємна повага та підтримка дозволяють нам досягати поставлених цілей. Ми проявляємо ініціативу й виконуємо свої обіцянки!

Прогресивність

Прогресивність

Ми постійно вдосконалюємось, прагнемо бути лідируючою компанією в сфері нашої діяльності. Ми відстежуємо останні розробки і технології, щоб запропонувати нашим клієнтам новаторські, економічно ефективні рішення для отримання максимальних результатів.

Довіра

Довіра

Ми працюємо в атмосфері довіри та взаємної поваги між керівниками і підлеглими, між клієнтами та колегами. Ми за порядність у відносинах і конструктивну критику. Довіру між співробітниками і довіру клієнтів гарантує нам відчуття безпеки і впевненості в завтрашньому дні.