Ua

+380 93 959 00 00
+380 66 959 00 00
+380 98 959 00 00

 

 

Триплекс Зоо

НАПРЯМОК «ТОВАРИ ДЛЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН»

Напрямок ЗОО нарівні з напрямком С / Г є одним із структурних підрозділів ТОВ фірми «Триплекс». Зараз підрозділ ЗОО об'єднує в собі кілька напрямків, таких як:

  • Товари для собак і котів
  • Товари для гризунів
  • Товари для птахів
  • Акваріумістика
  • Тераріумістика
  • Вакцини та лікарські препарати для домашніх тварин

та є дистриб'ютором таких світових брендів як: Merial, JBL, Resun, Sanal, Vitapol, пр.

Ми пропонуємо менеджерам оптових і роздрібних компаній, а також ветеринарним фахівцям, власникам котів, собак, птахів і гризунів придбати зоотовари оптом. Наша компанія завжди налаштована на побудову тісної та надійної співпраці з партнерами й завжди рада новим клієнтам. Наші фахівці можуть проконсультувати вас з приводу вибору товарів та оформити замовлення.

Розвивається компанія також і в сфері роздрібної торгівлі та торгівлі через Інтернет, активно працює над впровадженням цих проектів у життя.

Компанія встигла зарекомендувати себе як надійна сервісна компанія, яку відрізняють стабільність і чесність в роботі. У своїй роботі ми орієнтуємося на довгострокову взаємовигідну співпрацю, як з власниками зоомагазинів, так і з виробниками зоотоварів. Оптимальні ціни та будь-який обсяг реалізованої продукції робить співробітництво з нашою організацією дуже привабливим. Працюючи з нами, Ви зробите правильний вибір в умовах високої конкуренції та великого асортименту товарів на ринку.

Ми з упевненістю дивимося в майбутнє і впевнені в тому, що є однією з найбільш перспективних компаній на зооринку України.